Porsche Cayenne
Coupé 4.0 Turbo E-Hybrid GT | NAP! | TECHART | LICHTGEWICHT PAKKET | BURMESTER | 4WIELSTUURING | HUD | KERAMISCH |
Direct kopen, basisprijs: € 209.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 209.950,-
LEASEPRIJS: € 3.460,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 41.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Cayenne |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 4.0 Turbo E-Hybrid GT | NAP! | TECHART | LICHTGEWICHT PAKKET | BURMESTER | 4WIELSTUURING | HUD | KERAMISCH | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 11.626 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 3.460,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 209.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 3.996 cc |
| Vermogen: | 441 kw / 600 pk |
| Laadvermogen: | 465 kg |
| Gewicht: | 2.470 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.935 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitverwarming
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Verlaagde carrosserie
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Roll Stability Control
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Overige
- achterasbesturing
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Carbon exterieur delen
- Connected services
- cruise control adaptief en stuurhulp
- Dab
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen veel-spaaks 22"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm passagier
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- smartphone integratie
- sportuitlaat
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Veersysteem actief
- Veiligheids-pakket